Asystent ogrodnika

Od 13.02.2024r. do 31.12.2025r.

NA CZYM POLEGA PRACA:

Chcesz pracować jako architekt krajobrazu wykorzystując najnowsze techniki w postępowej firmie? Stale doskonalić się i stać się specjalistą w swojej dziedzinie? W takim razie to stanowisko jest dla Ciebie! Firma ogrodnicza Guy Wolfs to firma z ponad 43-letnim doświadczeniem w projektowaniu ogrodów, kształtowaniu krajobrazu i pielęgnacji ogrodów. W Guy Wolfs pracują w wysokiej klasy prywatnych ogrodach klientów. Jako Asystent ogrodnika wspólnie z kolegami zrealizujesz ogrody marzeń. Bazując na planie projektu zadbasz o podniesienie ogrodu na wyższy poziom. Będziesz tworzyć nowe ogrody i pielęgnować ogrody. W projektach jest mnóstwo miejsca na własną kreatywność i spostrzeżenia. Twoi współpracownicy nauczą Cię tajników handlu i sprawią, że staniesz się prawdziwym profesjonalistą! U klienta istnieje wiele możliwości rozwoju jako architekt krajobrazu. Klient poszukuje osób na dłużej. Dzięki temu możesz pracować przez cały rok. Jakość jest dla klienta najważniejsza. Ważne jest, abyś był reprezentatywny i miał motywację. Lubisz pracować na świeżym powietrzu i masz doświadczenie i sympatię do zielonego sektora. Klient zatrudnia łącznie 12 osób w służbie terenowej. Do pracy potrzebna jest znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Zapraszamy również na stronę internetową projektów klienta: https://www.guywolfs.nl/portfolio

W Guy Wolfs pracują w dwóch grupach, a mianowicie na zmianie konserwacyjnej i na zmianie budowlanej. W zależności od Twojego doświadczenia zawodowego, klient zadecyduje, do jakiego zespołu będziesz najbardziej odpowiedni.

W ekipie budowlanej będziesz wykonywał następujące zadania:

– pomoc przy pracach budowlanych

– bruk

– budowa altanek ogrodowych

– wykonanie basenów

– prace brukarskie

Pracowałeś na budowie? W takim razie kwalifikujesz się również na to stanowisko

W zespole utrzymaniowym będziesz wykonywać następujące zadania:

– prace porządkowe

– zwalczanie chwastów

– przycinanie

– przycinanie żywopłotów

STAWKA:

Twoja stawka podstawowa wyniesie €14,02/h brutto.

Godziny tygodniowo: 40, możliwa jest praca w soboty pod warunkiem, że jesteś samodzielny.

CZEGO OD CIEBIE WYMAGAMY:

– język angielski / niemiecki / niederlandzki

– prawo jazdy kat.B

NA CO MOŻESZ LICZYĆ:

– otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy

– zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie

– wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo

– zależy nam na Twojej satysfakcji, więc zawsze będziesz mógł skontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Masz pytania? Skontaktuj się!